Menü Simge
AR-GE

SERDAR PLASTİK’in amacı ilk seferinde en doğru ürünü üretmektir. Bunu başarabilmek için tasarım aşamasından sevkiyata kadar ileri teknoloji kullanılır ve konusunda uzman personeller çalıştırılır. 

İleri teknolojileri kullanabilmek için SERDAR PLASTİK, üniversiteler, CNC makineleri üreticileri, CNC plastik enjeksiyon makineleri üreticileri ve plastik hammadde üreticileri ile güçlü ilişkiler kurmuştur. 

SERDAR PLASTİK; müşterinin şartnamesine sadık kalarak tasarımları, analizleri, prototipleri üretmek, kalıpları tasarlamak ve üretim yapabilmek için ileri bilgisayar yazılımlarını (CAD-CAM-CAE: Unigraphics, WorkNC, CadMold, Moldex, Lucidshape, Optis SPEOS, vb) kullanabilen geniş bir mühendis ekibi ile çalışır. 

İhtiyaç olan her yerde SERDAR PLASTİK, plastik enjeksiyon ve kalıp yapımında yüksek seviyeli ve ileri teknolojisi ile 50 yıla yakın tecrübesini kullanarak, müşterileri ile birlikte mühendislik yaparak, parça tasarımlarını oluşturur ve en ekonomik ve hızlı bir şekilde doğru sonuçları sağlamak için geliştirir. 

AR-GE
AR-GE
AR-GE
AR-GE
AR-GE
AR-GE
AR-GE
AR-GE
AR-GE
AR-GE
AR-GE
AR-GE
AR-GE
AR-GE
AR-GE
AR-GE
AR-GE